Haluamme auttaa

    Ota yhteyttä


    Tarvitsetko ohjeita tai haluatko keskustella liikeasioista? Nyt saat meihin yhteyden monella tavalla.

    EMEA-alueen myynnin yhteystiedot


    Alue:
    Benelux

    Belgia

    Tom Roef

    Sales Manager Professional TV
    +32 484 23 55 08
    Tom.roef@tpv-tech.com

    Patrick Vetsuypers

    Sales Manager Signage Solutions

    patrick.vetsuypers@mmd-p.com

    Alankomaat

    Koen Vroomen

    Sales Manager Professional Displays

    (+31) 624 19 40 62

    koen.vroomen@tpv-tech.com

    Olaf Stoelinga

    Sales Manager Professional TV

    (+31) 061 477 00 37

    olaf.stoelinga@tpv-tech.com

    Benelux

    Roeland Scholten

    Sales Director Professional Displays

    (+31) 643 46 19 39

    roeland.scholten@tpv-tech.com

    Alue: DACH

    Saksa

    Rainer Bloch
    Business Director Professional Displays

    rainer.bloch@tpv-tech.com

    Hakan Demir
    Inside Sales Manager Professional TV

    hakan.demir@tpv-tech.com

    Doris Zarda
    Sales Manager Professional TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Martin Kostorz
    Sales Manager Signage Solutions

    martin.kostorz@tpv-tech.com

    Stefan Klima
    Sales Manager Signage Solutions

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Konstantin Flabouriaris

    Sales Manager Signage Solutions

    konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

    Itävalta

    Doris Zarda
    Sales Manager Professional TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Stefan Klima

    Sales Manager Signage Solutions

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Sveitsi

    Davide Longo
    Sales Manager Professional Displays

    davide.longo@tpv-tech.com

    Mike Huber
    Sales Manager Professional Displays

    mike.huber@tpv-tech.com

    Ranska

    Franck Dufrene

    Sales Director Professional TV

    (+33) 6 07 61 49 83

    franck.dufrene@tpv-tech.com 

    Eric Majorczyk
    Sales Manager Professional TV
    (+33) 6 07 61 82 82
    eric.majorczyk@tpv-tech.com

    Virginie Da Costa

    Marketing Manager
    (+33) 6 34 07 08 34
    virginie.dacosta@tpv-tech.com

    Fabrice Penhoat
    Sales Director Signage Solutions
    (+33) 6 64 70 03 07
    fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

    Vivien Cokelaer

    Sales Manager Signage Solutions

    (+33) 6 82 13 19 83

    vivien.cokelaer@tpv-tech.com

    Agnès Rouer
    Support Commercial & Marketing
    +33 1 82 97 00 93

    agnes.rouer@tpv-tech.com

    Sandrine Gimenez

    Sales Manager Professional Displays
    (+33) 6 61 62 25 02
    sandrine.gimenez@tpv-tech.com

    Stéphane Dautry
    Technical Manager
    (+33) 6 34 61 37 23
    stephane.dautry@tpv-tech.com 

    Alue: Iberia

    Iberia

    Cesar Sanz
    Sales Director Professional Displays
    (+34) 6 29 80 33 71
    cesar.sanz@mmd-p.com
    Virginie Da Costa
    Marketing Manager
    (+34) 6 96 95 78 67
    virginie.dacosta-haag@tpv-tech.com

    Espanja

    Gustavo Gil Serna
    Sales Manager Professional TV

    (+34) 6 96 95 78 67
    gustavo.gil.serna@tpv-tech.com 

    Eduardo Belinchón
    Sales Manager Signage Solutions
    (+34) 6 29 12 19 69
    eduardo.belinchon@tpv-tech.com
    Mireia Busquets
    Marketing Manager
    (+34) 6 36 80 35 51
    Mireia.Busquets@tpv-tech.com

    Portugali

    Joao Carvalho

    Sales Manager Professional Displays
    (+35) 1932 70 54 25
    joao.carvalho@tpv-tech.com

    Italia

    Simone Gagliardi
    Sales Director Professional Displays
    (+39) 366 3112558
    simone.gagliardi@mmd-p.com 
    Edoardo Stambazzi
    Sales Manager Professional TV
    (+39) 335 7830251
    edoardo.stambazzi@tpv-tech.com 
    Paolo Fede
    Sales Manager Signage Solutions
    (+39) 338 8468907
    paolo.fede@mmd-p.com
    Luca Guariniello
    Marketing Manager
    (+39) 348 1393136
    luca.guariniello@tpv-tech.com 
    Andrea Castelnuovo
    Sales Manager Signage Solutions
    (+39) 335 1857806
    andrea.castelnuovo@tpv-tech.com
    Daniele Tomé
    Technical Manager
    (+39) 340 8726334
    daniele.tome@tpv-tech.com
    Giancarlo Casali
    Sales Manager Professional TV 
    (+39) 335 6819277
    giancarlo.casali@tpv-tech.com  
    Marco Guandalini
    Sales Manager Signage Solutions
    (+39) 335 7005194
    marco.guandalini@tpv-tech.com

    Alue: Pohjoismaat

    Pohjoismaat

    Mikael da Fonseca
    Sales Director Professional Displays 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Titti Hagenfeldt

    Marketing Manager Nordics 

    (+46) 739 82 95 34

    titti.hagenfeldt@tpv-tech.com

    Ruotsi

    Mikael da Fonseca
    Sales Director Professional Displays 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Nils Brovold

    Sales Manager Professional TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Mikael Vängelin

    Sales Manager Professional Displays

    (+46) 70 080 96 25

    mikael.vangelin@tpv-tech.com

    Peter Byström

    Sales Manager Professional Displays

    (+46) 76 834 00 31

    peter.bystrom@tpv-tech.com

    Tanska

    Claus Rode
    Sales Manager Professional Displays

    (+45) 2929 03 10

    claus.rode@tpv-tech.com

    Suomi

    Mikael Holm
    Sales Manager Professional Displays 

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Islanti

    Nils Brovold
    Sales Manager Professional TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Norja

    Espen Bjornes
    Sales Manager Professional Displays 

    (+47) 934 30 222

    espen.bjornes@tpv-tech.com

    Iso-Britannia

    Martin Ware
    Business Management Director EMEA
    martin.ware@philips-lfd.co.uk

    Stuart Millward
    Technical Sales Director

    stuart.millward@tpv-tech.com

    Caroline Grimes
    Sales Manager Professional  Displays
    caroline.grimes@tpv-tech.com
    Ellie East
    Senior Key Account Manager
    ellie.east@tpv-tech.com
    Vicky Fox
    Marketing Manager
    victoria.fox@tpv-tech.com
    Lee Rudd
    Business Manager Professional Displays
    lee.rudd@tpv-tech.com
    Tracy Barrow
    Sales Manager Professional Displays
    tracy.barrow@tpv-tech.com
    Mark Woods
    Corporate Sales Director
    mark.woods@tpv-tech.com
    Kendra Ingram
    Business Manager Professional TV 
    kendra.ingram@tpv-tech.com
    Michael Tulip
    Sales Manager Signage Solutions
    michael.tulip@tpv-tech.com

    MEA

    Wim de Geest
    Executive Director Professional Displays
    +971 50 919 90 49
    wim.de.geest@tpv-tech.com

    Etelä-Afrikka

    David Davtian
    Sales Manager Professional Displays
    +27 765 89 33 38
    david.davtian@tpv-tech.com

    Baltia

    Viro

    Mikael Holm

    Sales Manager Professional Displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Latvia

    Mikael Holm
    Sales Manager Professional Displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Liettua

    Mikael Holm
    Sales Manager Professional Displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Kaakkois-Euroopan myynnin yhteystiedot

    Tšekin tasavalta ja Slovakia

    Leos Lemberk
    Key account manager

    (+420) 735 751 106

    leos.lemberk@tpv-tech.com

    Milan Krejzlik
    Sales Manager Professional Displays

    (+420) 608 709 068

    milan.krejzlik@tpv-tech.com

    Venäjä

    Alexey Klimkov 
    Sales Manager Professional Displays
    (+7) 926 339 87 38

    alexey.klimkov@mmd-p.com

    Unkari

    Rita Takacs

    Sales Manager Professional Displays
    (+36) 304 00 83 51
    rita.takacs@tpv-tech.com

    Puola

    Mariusz Chludzinski
    Sales Director Poland 
    (+48) 600 438 078

    mariusz.chludzinski@tpv-tech.com

    Turkki

    Atilla Tufekci
    Sales Manager Professional Displays
    (+90) 532 2644700

    atilla.tufekci@tpv-tech.com

    Israel

    Omri Levin

    Sales Manager Professional Displays

    (+972) 544 630 094

    omri.levin@mmp-p.com 

    CEE

    Bogdan Blinda
    Sales Manager Professional Displays 

    (+40) 74 777 9984

    bogdan.blinda@tpv-tech.com

    Yhdysvallat

    Joseph King

    Commercial Director, North America
    404-307-9308
    joseph.king@epius.com

    Jack Boyczuk

    Business Development Manager,  North America

    Sales Manager – Eastern Canada
    716-200-6527

    jack.boyczuk@epius.com

    Dale Feyereisen
    Sr. Regional Sales Manager, Central Region

    952-955-7075

    dale@epius.com

    Daniel Vines
    Regional Sales Manager, Southeast

    770-329-5627
    daniel.vines@epius.com

    Denell Davis
    Marketing Manager, North America
    470-395-0179
    denell.davis@epius.com
    Tim Lawler
    Regional Sales Manager, Northeast Region
    610-639-4877
    tim.lawler@epius.com

    Mark Laramie
    Technical Product Manager, North America

    678-974-1683

    mark.laramie@epius.com

    John Sullivan
    Channel Sales Manager, North America

    404-229-2099

    john.sullivan@epius.com

    John Boyle
    Regional Sales Manager, South Central Region
    214-912-3071

    john.boyle@epius.com

    Tammy Stabile

    Regional Sales Manager – DMRs   

    714-394-4790 Cell

    tammy.stabile@epius.com

    John Kilgore
    Regional Sales Manager, Western Region
    303-601-9694
    john.kilgore@epius.com