Puhdistuspatruuna
Yhteensä:
Aktiivinen voitelujärjestelmä vähentää ajopäiden ja terien kitkaa ja kulumista sekä pidentää parranajokoneen käyttöikää.
DualFiltration-järjestelmä ja aktiivinen voitelu puhdistavat parranajokoneen kymmenen kertaa pelkkää vettä tehokkaammin.
Alkoholiton, ihoystävällinen koostumus raikastaa ja puhdistaa parranajokoneen ja vähentää ihoärsytystä.
SmartClean-järjestelmän patruunoissa käytetään uudenlaista nestettä, joka puhdistaa parranajokoneen hygieenisesti ja jättää ajopäihin raikkaan ja miellyttävän tuoksun.
Puhdistuspatruunoilla toimiva Philips SmartClean -järjestelmä on ensimmäinen parranajokoneiden puhdistusjärjestelmä, joka poistaa tehokkaasti kaikki vaahto- ja geelijäämät.
Yksi Philipsin puhdistuspatruuna kestää viikoittaisessa käytössä 3 kuukautta. Kolmen patruunan pakkaus riittää siis 9 kuukaudeksi.
Puhdistuspatruunat sopivat kaikkiin parranajokoneisiin, joissa on SmartClean-järjestelmä.
Kaksinkertainen suodatin puhdistaa koneesta ihokarvat, vaahdon ja geelin. Ainutlaatuinen kaksoissuodatin estää ihokarvoja tukkimasta ajopäitä ja varmistaa, että parranajokoneen suorituskyky pysyy erinomaisena.
Pakkauksen sisältö
Kapasiteetti