2 vuoden takuu
LUM11180X2
Tyyppi K
LED-H7-ajovalopolttimoon*
Kestävää Philips-laatua
LED-ajovalojen päivittäminen saattaa edellyttää automallin kanssa yhteensopivia sovitinrenkaita, jotka takaavat turvallisen asennuksen. Philipsin LED-sovitinrenkaat ovat helppoja asentaa ja sopivat moniin automalleihin. Tutustu käyttöoppaaseen Philipsin tukisivulla***.
Philipsin LED-H7-ajovalopolttimot sopivat moniin ajoneuvoihin. Katso, tarvitsetko erillisiä sovitinrenkaita, tutustumalla Philipsin yhteensopivuusluetteloon**. Luetteloa päivitetään jatkuvasti, joten tarkistathan säännöllisesti oman ajoneuvosi tiedot.
Philipsin LED-liitinkappaleet on valmistettu fyysistä kuormitusta ja lämpörasitusta kestävästä metallista. Ne on testattu vaativissa olosuhteissa, joten voit olla varma siitä, että ne kestävät käyttöä.
Arviot
Yhteensopiva Philipsin Ultinon Pro9000 LED-H7-polttimon ja Philipsin Ultinon Pro5000 LED-H7-polttimon kanssa
Saatavilla osoitteessa Philips.com/LEDcompatibility-check
Lisätietoja: Philips.com/AutomotiveSupport