2 vuoden takuu
Kuuntele musiikkia kotona käyttämällä verkkolaitetta kaiuttimien virtalähteenä
Digitaalinen D-luokan vahvistin muuntaa analogisen signaalin digitaaliseksi signaaliksi ja vahvistaa signaalia digitaalisesti. Signaali siirtyy tämän jälkeen demodulaatiosuodattimeen, joka tuottaa lopullisen lähtösignaalin. Vahvistettu digitaalinen lähtösignaali on kaikilta ominaisuuksiltaan digitaalisen äänen veroinen, myös äänenlaatunsa puolesta. Lisäksi digitaalinen D-luokan vahvistin on 90 prosenttia tehokkaampi kuin perinteinen AB-vahvistin. Tuloksena on tehokas vahvistin, joka vie vain vähän tilaa.
Dynamic Bass Boost -bassotehostus (DBB) korostaa alataajuuksia ja tuottaa ääntä tasaisesti varsinkin silloin, kun kaiuttimen äänenvoimakkuus on pieni. Bassoääni on aina vakuuttava.
5.0
5:stä
2
Arviot
100%
suosittelee tätä tuotetta
jelu63
17/10/2011
France
tres bon produit
Très bon produit. simple d'usage. il faudrai penser a ajouter en dispo un kit d'adaptation pour le iphone 4 et 4s
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: SBD8100 Station d'accueil
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: SBD8100 Station d'accueil
OrErOs
26/12/2009
France
Problème de connecteur
Il n'y a pas de connecteur adapté au nouvel ipod nano video, car apple a inversé le sens des prises. La prise casque est maintenant à gauche, et l'ipod nano video ne s'insère pas dans l'adapteur. Merci à Philips de résoudre ce problème car cette station d'acceuil est vraiment performante.
Arvioitu tuote: SBD8100 Station d'accueil
Arvioitu tuote: SBD8100 Station d'accueil