2 vuoden takuu
Polttimotyyppi: sukkula 43 mm
12 V, 4 000 K, lämpimän valkoinen
edistyksellinen auton valojärjestelmä
Polttimoiden lukumäärä: 1
Olemme kaikki joskus joutuneet etsimään kadonneita tavaroita – puhelinta, avainta tai lapsen vasemman jalan kenkää – huonosti valaistussa autossa. Philipsin LED-sisävalopolttimot tuottavat lämmintä, kirkasta ja yhtenäisesti hajautettua valoa, joten seuraavan kerran, kun käyt läpi tavaratilaa, hansikaslokeroa tai auton lattiaa, näet huomattavasti paremmin ja löydät kadonneen esineen vaivatta.
Sisävaloissa ei ole kyse vain toimivuudesta ja mukavuudesta, vaan myös aistikkuudesta. Kun vaihdat autosi sisävaloihin kirkkaan lämpimän tai päivänvalon kaltaisen valon, voit avata takaluukun tai sytyttää kojetaulun valot astetta tyylikkäämmin. Autosi kuvastaa persoonallisuuttasi, joten anna oman tyylisi näkyä Philipsin LED-sisävalopolttimoilla.
Vaatimuksesi ja makusi eri valojen – katto- tai lukuvalon, hansikaslokeron tai tavaratilan valon – suhteen voivat vaihdella. Voit valita autosi sisätiloihin sopivan ratkaisun erilaisista Philipsin X-tremeUltinon LED -polttimoista, jotka tarjoavat erinomaista näkyvyyttä ja tyyliä. Valittavana on miellyttävän lämpimän valkoinen (4 000 kelviniä) ja päivänvalon kaltainen (6 000 kelviniä) valo. Kirkas ja tyylikäs valo kohentaa viihtyvyyttä ajon aikana ja on avuksi, kun matkustajat haluavat lukea, etsit pudonnutta puhelinta tai selvität parasta reittiä määränpäähäsi.
5.0
5:stä
1
Arvio
100%
suosittelee tätä tuotetta
Rene2014
03/05/2014
Deutschland
Funktioniert Prima
Habe die LED Birne als Innenraumbeleuchtung im Einsatz Super Licht und Sehr Hell.
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: X-tremeUltinon LED 129454000KX1 Interior car light
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: X-tremeUltinon LED 129454000KX1 Interior car light
On käyttäjän omalla vastuulla, että jälkiasennettavia LED-valoja käytetään sovellettavan lain mukaisesti.