Kunnostettu

Tuotanto lopetettu

OneBlade QP2620/20 Face + Body

Tämä tuote on kunnostettu ja testattu tiimimme toimesta. Lue lisää

Vähemmän kertakäyttöä. Enemmän kierrätettyä.

Vähemmän kertakäyttöä. Enemmän kierrätettyä.

Philipsillä pyrimme antamaan uuden elämän asiakkaidemme palauttamille tuotteille. Haluamme aina varmistaa, että kunnostetut tuotteemme ovat erittäin laadukkaita, ja niiden avulla pyrimme tarjoamaan sinulle luontoa säästävän vaihtoehdon. Kunnostetulla OneBlade-laitteella on kahden vuoden takuu.

Ainutlaatuinen OneBlade-tekniikka

Ainutlaatuinen OneBlade-tekniikka

Philips OneBlade on edistyksellinen parranajotekniikka. Se sopii kaiken pituisten ihokarvojen ajamiseen. Kaksinkertainen suojausjärjestelmä – pinnoite ja pyöristetyt kärjet – helpottaa parranajoa. Laitteen ajotekniikka sisältää nopeasti liikkuvan leikkuuosan (12 000 x minuutissa), joten pitkienkin karvojen ajelu sujuu tehokkaasti ja mukavasti.

Rajaa partasi

Rajaa partasi

Rajaa partasi tarkasti kaksipuolisella terällä. Voit ajaa partasi kumpaan suuntaan tahansa, joten näet koko ajan miten terä etenee. Viimeistele tyylisi helposti ja nopeasti!

Osat ja lisätarvikkeet

Tilaa Philipsin uutiskirje ja saat eksklusiivisia tarjouksia

  • Jäsenille tarkoitettuja tarjouksia.
  • Ennakko-oikeus alennuksiin.
  • Vinkkejä terveelliseen elämäntapaan.

Haluan vastaanottaa markkinointiviestintää Philipsin tuotteista, palveluista ja kampanjoista.

  • Jäsenille tarkoitettuja tarjouksia.
  • Ennakko-oikeus alennuksiin.
  • Vinkkejä terveelliseen elämäntapaan.