2 vuoden takuu
Tehokas 360 asteen imukyky
Käyttöaika jopa 80 min (3)
Monikäyttöinen hiusten takertumisen estävä LED-suutin
2 LED-valaisevaa lisäosaa ja 1 moottoroitu harja
Aqua Plus -suutin edestakaiseen imurointiin ja moppaukseen
Optimoidun imutehon ja akunkeston ansiosta PowerCyclone 12 -tekniikka imuroi enemmän likaa ja pölyä yhdellä latauksella kuin mikään muu johdoton varsi-imuri.
Kaikki samassa paikassa ja aina valmiina. Imuria ja suosikkitarvikkeita voi säilyttää siististi seinätelineessä, joka myös lataa laitteen automaattisesti. Näin olet aina valmis siivoushetkiin.
Nauti paremmasta ilmanlaadusta kotona allergiasuodatusjärjestelmän ansiosta. Se vangitsee jopa 99,9 % (7) siitepölystä, lemmikkieläinten karvoista, pölypunkeista ja muista hienojakoisista pölyhiukkasista ja varmistaa näin terveellisemmän ympäristön allergikoille. Ja kaikille muillekin!
Tietoja tuotearvosteluista
4.0
5:stä
110
Arviot
84%
suosittelee tätä tuotetta
ahlA julle
24/11/2023
Sverige
Snygg och smidig gör rent
Jag har fått äran att testa denna gratis mot att jag lämnar ärliga recensioner via Influenster och Philips. Jag har ett stort ju med fem plan och denna va över förväntan bra! Älskar mattmunstycket och att det är ledbelysning när man dammsuger då man verkligen ser all skit. Blir rent! Jag har hund och måste dammsuga nästan varje dag, denna är super enkel och jag rekommenderar verkligen den till alla som gillar ett rent hem. Enkel att ta med ut till bilen och köra där lätt att tömma och rengöra filter. Jag tyckte däremot att mopp munstycket va något klumpigt men är super nöjd och tycker nu att det är kul att dammsuga med denna snygga maskiner
Edut
Smidig, enkel att tömma, blir rent, snygg
Haitat
Klumpigt mopp munstycke
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
juliusb2
24/11/2023
Sverige
Osa myynninedistämistä
Riktigt bra funktioner smidig
Jag har fått äran att testa denna gratis mot att jag lämnar ärliga recensioner via Influenster och Philips! Jag bor i villa med flera plan och har stor nytta av denna dammsugare då den är så smidig att ta med sig då den är sladd fri och enkel! Snygg design och led ljusen gör att man ser smutsen på golvet på en helt ny nivå. Man får en massa bra tillbehör som är bra till möbler snå utrymmen passar perfekt till hund bädden och jag upplever att det verkligen blir rent! En laddning räcker till att dammsuga hela huset och sen tömmer man bara behållaren och rengör filter. Det är en snygg design så jag har den på laddstationen i köket då det blir en snygg inredning. Dammsugaren har även mopp funktion men just det munstycket upplevde jag som något klumpigt och kommer att moppa med vanlig mopp som vanligt! Matt sugar stycket använder jag ofta och tycker faktiskt att det är roligt att dammsuga nu!
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
pernillae
17/11/2023
Sverige
Osa myynninedistämistä
Toppenbra dammsugare
Vi fick hem den här för ca en månad sen. Och vi är supernöjda med den. Den är väldigt lätt och smidig att använda
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
Kyllä, voin suositella tätä tuotetta
Arvioitu tuote: 8000 Series XC8057/01 Sladdlös dammsugare Complete
Pölyn ja hiukkasten puhdistuksen keskiarvo (IEC 62885-4) x akun käyttöaika Turbotilassa verrattuna EU-alueen myydyimpiin laadukkaisiin varsi-imureihin. Testattu vuonna 2025.
Verrattuna tavallisiin varsi-imureihin, jotka imuroivat myös taaksepäin suuntautuvassa liikkeessä (≥50 %:n hiukkasten poistokyky taaksepäin suuntautuvassa liikkeessä), mitattu IEC 62885-4-standardin mukaisesti. Testattu vuonna 2025.
Käytettäessä rikkaimurina Eco-tilassa
Kovilla lattioilla turboasetuksella, yksi veto on yksi eteen- ja taaksepäin suuntautuva liike
Käytettäessä rikkaimurina
Kovilla lattioilla kuivalla suuttimella
>0,5 μm:n hiukkaskoko
Testattu ulkoisessa laboratoriossa tietyllä testialueella E. coli- ja S. aureus -näytteillä