HP4674/00
Joka päivä tavoittelemasi sileä, kiiltävä tyyli
Suorista hiuksesi päivittäin. SalonAirstylist Ion 1000 W -kihartimen ionisoiva tekniikka, neljä muotoiluosaa ja ammattilaistason teho takaavat hiustesi sileyden.
Tutustu kaikkiin ominaisuuksiinValitettavasti tämä tuote ei ole enää saatavilla
Jos olet oikeutettu ALV-vapautukseen terveydenhuollon laitteista, voit hakea sitä tästä tuotteesta. ALV vähennetään yllä olevasta hinnasta. Katso kaikki tiedot ostoskoristasi.
Ilmakihartimen 1000 W:n lämmitin tuottaa optimaalisen ilmavirran ja kuivaa hellästi.
Ionihoito tekee hiustenkuivauksesta antistaattista. Negatiivisesti varautuneet ionit poistavat sähköisyyttä, hoitavat hiusta ja silottavat hiussuomut lisäten siten hiusten kiiltoa. Tuloksena on upean kiiltävät, sileät hiukset.
Helppokäyttöinen ilmakiharrin on sekä muotoiluharja että kiharrin. Voit vetää harjakset sisään painikkeella, jotta muotoilija irtoaa hiuksista helposti. Saat upeita joustavia kiharoita.
Lämpöharjan halkaisija on erityisen suuri, 38 mm. Leveällä kiharrusosalla luot sileitä kampauksia ja laineita.
Tämän harjan luonnonharjakset silittävät hiussuomut hellästi ja lisäävät kiiltoa.
Keskityssuutin kohdistaa ilmavirran aukon kautta yksittäiselle alueelle. Voit muotoilla tarkasti ja viimeistellä hiukset upeasti.
Nopeus ja kuumuus ovat säädettävissä helposti halutun tuloksen mukaan. Kolmella asetuksella saat varmasti haluamasi tuloksen.
Kylmäpuhallusasetus kuivaa hiukset hellästi ja hiuksia vahingoittamatta. Toiminto sopii kaikille hiustyypeille, mutta erityisesti ohuille, kuiville tai vahingoittuneille hiuksille. Täydellinen asetus kuuman kesäkauden aikana.
Kumipintainen lenkki on kahvan alaosassa. Se on erityisen kätevä laitteen säilytykseen kotona tai vaikkapa hotellissa.
Kätevä tekniikka pyörittää johtoa ja estää johtosotkut.
Kahva on muotoiltu erityisesti käteen sopivaksi. Se ei luista, ja ammattilaiset ovat testanneet sen käytettävyyden sekä tehon.
Lisäosat
Hiustyyppi
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Huolto