BT7501/15
Imutekniikkatrimmeri siistimpään trimmaukseen
Trimmaa parta, viikset ja pulisongit siististi. Philipsin uudessa imutekniikkatrimmerissä on parannettu, erittäin tehokas järjestelmä, jonka ilmavirta on 50 % voimakkaampi*. Se kerää partakarvat tehokkaasti, jotta trimmaus sujuu siististi.
Tutustu kaikkiin ominaisuuksiinValitettavasti tämä tuote ei ole enää saatavilla
Jos olet oikeutettu ALV-vapautukseen terveydenhuollon laitteista, voit hakea sitä tästä tuotteesta. ALV vähennetään yllä olevasta hinnasta. Katso kaikki tiedot ostoskoristasi.
Itseteroittuvat terät soveltuvat paksuimmillekin karvoille ja ne takaavat tarkat rajaukset ja erinomaisen ajotuloksen jokaisella ajokerralla. Teriä ei tarvitse vaihtaa eikä öljytä.
Ajaa tehokkaasti myös sängen. Lift&Trim Pro -järjestelmä nostaa lyhyetkin karvat ja ohjaa ne terien suuntaan, jotta tulos on tarkka. Trimmeri on ihanteellinen myös pitkille parroille.
Philips 7000 -partatrimmerin tehokkaan imujärjestelmän ilmavirtausta on tehostettu 50 %*. Tehostettu ilmavirtaus kerää jopa 95 % leikatuista karvoista**, mikä takaa siistin trimmauksen.
Leikkaa täsmälleen haluamaasi pituuteen. Kierrä vain valitsinta ja valitse jokin 20:stä pituusasetuksesta 0,5–10 mm:n välillä (0,5 mm:n välein).
Lataamalla partatrimmeriä 1 tunnin saat enintään 60 min johdotonta käyttöaikaa, tai voit käyttää sitä verkkovirralla. 5 minuutin pikalatauksella virta riittää täyteen trimmaukseen.
Virran merkkivalo kertoo, onko akku tyhjä, varaus vähissä tai ladataanko akkua. Tällä tavalla osaat ajoittaa akun lataamisen niin, että virta ei pääse loppumaan kesken trimmauksen.
Irrota Philips-partatrimmerin ajopää ja huuhtele se juoksevalla vedellä. Kuivaa ajopää ennen kuin kiinnität sen takaisin laitteeseen.
Kaikki trimmaustuotteemme ovat kestäviä. Niillä on 2 vuoden takuu, eikä niitä tarvitse öljytä. Ne tukevat kaikkia käytössä olevia jännitteitä.
Loihdi haluamasi tyyli
Virransyöttö
Lisätarvikkeet
Virta
Muotoilu
Huolto
Teräjärjestelmä
Helppokäyttöinen