Pakkauksen muu sisältö
- Stereonappikuulokkeet
EXP2460/02
Nauti katkottomasta MP3-musiikista
Anna eXp2460 MP3-CD-soittimen sykkeen viedä sinut mukanasi ja kuuntele jopa 10 tuntia katkotonta musiikkia yhdeltä MP3-CD-levyltä. Klassisen tyylikkäässä ja helppokäyttöisessä eXp2460:ssa on kaksivärinen näyttö.
Tutustu kaikkiin ominaisuuksiinValitettavasti tämä tuote ei ole enää saatavilla
Jos olet oikeutettu ALV-vapautukseen terveydenhuollon laitteista, voit hakea sitä tästä tuotteesta. ALV vähennetään yllä olevasta hinnasta. Katso kaikki tiedot ostoskoristasi.
Dynamic Bass Boost -toiminnon ansiosta kuuntelijat voivat nauttia ensiluokkaisesta bassotehostuksesta kaikilla äänenvoimakkuuksilla. Yksi painallus riittää! Kun äänenvoimakkuutta pienennetään, basson alataajuudet eivät yleensä toistu yhtä hyvin kuin suurilla äänenvoimakkuuksilla. Ongelma voidaan poistaa käyttämällä Dynamic Bass Boost -bassotehostusta. Näin kuuntelijat voivat nauttia tasaisen laadukkaasta äänentoistosta silloinkin, kun äänenvoimakkuus on pieni.
Magic Electronic Skip Protection™ -piiri on kätevä ominaisuus, joka takaa tauottoman äänentoiston, vaikka MP3-CD-soitin altistuisi tärähdyksille esimerkiksi lenkillä tai muuten liikuttaessa. Tämä piiri on puskurimuisti, johon MP3- ja WMA-kappaleet tallentuvat. Puskurimuisti säätää automaattisesti sisältöä ja laserin toistonopeutta, mikä takaa tauottoman musiikinkuuntelun.
Philips valmistaa tunnetusti tuotteita, jotka ovat yhteensopivia monien markkinoilla olevien levytyyppien kanssa. Tässä äänentoistojärjestelmässä voit käyttää CD-, CD-R- ja CD-RW-levyjä. CD-RW-yhteensopivassa äänentoistolaitteessa on sekä CD-R (CD-Recordable)- että CD-RW (CD-Rewritable) -levyjen toistovalmius. CD-R-levyihin voi tallentaa vain kerran, ja niitä voi toistaa kaikissa CD-soittimissa. CD-RW-levyihin voi puolestaan tallentaa useita kertoja, ja niiden toistaminen on mahdollista vain yhteensopivissa CD-soittimissa.
Ääni
Liitännät
Käyttömukavuus
Virta
Lisätarvikkeet
Mitat
Äänen toisto