SCF753
Helppo juoda ilman roiskeita
Philips Avent -nokkamuki ei sisällä BPA:ta. Patenttia odottavan venttiilin ansiosta juoma ei läiky. Pehmeisiin luistamattomiin kahvoihin on helppo tarttua eivätkä ne lipsu pienissä käsissä. Mukin nokka kestää puremista. Helppoa lapselle, vaivatonta sinulle.
Tutustu kaikkiin ominaisuuksiinValitettavasti tämä tuote ei ole enää saatavilla
Jos olet oikeutettu ALV-vapautukseen terveydenhuollon laitteista, voit hakea sitä tästä tuotteesta. ALV vähennetään yllä olevasta hinnasta. Katso kaikki tiedot ostoskoristasi.
Viiston nokan ansiosta lapsi oppii juomaan helposti kallistamatta päätään liikaa.
Harjoituskahvat auttavat lasta pitämään mukia kädessään ja juomaan itse. Kumipäällysteiset kahvat sopivat pieniin käsiin ja estävät luistamista.
Philips Avent -muki on valmistettu materiaalista, joka ei sisällä BPA:ta.
Yhteensopiva kaikkien Philips Avent -tuttipullojen ja -mukien kanssa lukuun ottamatta lasipulloja sekä isojen lasten Grown-up- ja My First Big Kid -mukeja. Kokeile eri tuotteita ja löydä lapsellesi parhaiten sopiva yhdistelmä.
.
Ei enää sotkuja! Uusi patenttia odottava venttiili varmistaa, että nokasta tulee vettä vain silloin, kun lapsi juo.
Nokkamukista tulee ensimuki, kun poistat venttiilin.
Hygieeninen kansi pitää nokan aina puhtaana, niin kotona kuin matkoilla.
Paino ja mitat
Alkuperämaa
Materiaali
Sisältö
Kehitysvaiheet